Agenda

Mei,
2022
21 Mei 2022
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
Een evenement toevoegen 1 Sunday, 1 May 2022 Een evenement toevoegen 2 Monday, 2 May 2022
20:00 - 22:00
Amersfoort
hcc!3D werkgroep in Amersfoort
Een evenement toevoegen 3 Tuesday, 3 May 2022
19:00 - 22:00
Apeldoorn
Hybride bijeenkomst hcc!3D
Een evenement toevoegen 4 Wednesday, 4 May 2022 Een evenement toevoegen 5 Thursday, 5 May 2022 Een evenement toevoegen 6 Friday, 6 May 2022 Een evenement toevoegen 7 Saturday, 7 May 2022
Een evenement toevoegen 8 Sunday, 8 May 2022 Een evenement toevoegen 9 Monday, 9 May 2022 Een evenement toevoegen 10 Tuesday, 10 May 2022
19:00 - 22:00
Apeldoorn
Hybride bijeenkomst hcc!3D
Een evenement toevoegen 11 Wednesday, 11 May 2022
20:00 - 22:15
Amstelveen
Hybride Bijeenkomst 3D-IoT Amsterdam
Een evenement toevoegen 12 Thursday, 12 May 2022 Een evenement toevoegen 13 Friday, 13 May 2022 Een evenement toevoegen 14 Saturday, 14 May 2022
Een evenement toevoegen 15 Sunday, 15 May 2022 Een evenement toevoegen 16 Monday, 16 May 2022
20:00 - 22:00
Amersfoort
hcc!3D werkgroep in Amersfoort
Een evenement toevoegen 17 Tuesday, 17 May 2022
19:00 - 22:00
Apeldoorn
Hybride bijeenkomst hcc!3D
Een evenement toevoegen 18 Wednesday, 18 May 2022 Een evenement toevoegen 19 Thursday, 19 May 2022
19:30 - 22:00
Delft
Parametrisch tekenen
Een evenement toevoegen 20 Friday, 20 May 2022 Een evenement toevoegen 21 Saturday, 21 May 2022
Een evenement toevoegen 22 Sunday, 22 May 2022 Een evenement toevoegen 23 Monday, 23 May 2022 Een evenement toevoegen 24 Tuesday, 24 May 2022
19:00 - 22:00
Apeldoorn
Hybride bijeenkomst hcc!3D
Een evenement toevoegen 25 Wednesday, 25 May 2022
20:00 - 22:15
Amstelveen
Hybride Bijeenkomst IoT-3D Amsterdam
Een evenement toevoegen 26 Thursday, 26 May 2022 Een evenement toevoegen 27 Friday, 27 May 2022 Een evenement toevoegen 28 Saturday, 28 May 2022
Een evenement toevoegen 29 Sunday, 29 May 2022 Een evenement toevoegen 30 Monday, 30 May 2022 Een evenement toevoegen 31 Tuesday, 31 May 2022
19:00 - 22:00
Apeldoorn
Hybride bijeenkomst hcc!3D
1 2 3 4