Agenda

December,
2019
December 2019
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
Een evenement toevoegen 1 Sunday, 1 December 2019 Een evenement toevoegen 2 Monday, 2 December 2019
19:30 - 22:30
Hengelo
3D workshop
20:00 - 22:00
Amersfoort
hcc!3D werkgroep in Amersfoort
Een evenement toevoegen 3 Tuesday, 3 December 2019
19:00 - 22:00
Apeldoorn
hcc!3D workshop
20:00 - 22:00
Helmond
3D werkgroep in Helmond
Een evenement toevoegen 4 Wednesday, 4 December 2019
19:30 -
Houten
hcc!3D Bijeenkomst
Een evenement toevoegen 5 Thursday, 5 December 2019 Een evenement toevoegen 6 Friday, 6 December 2019 Een evenement toevoegen 7 Saturday, 7 December 2019
Een evenement toevoegen 8 Sunday, 8 December 2019 Een evenement toevoegen 9 Monday, 9 December 2019 Een evenement toevoegen 10 Tuesday, 10 December 2019
19:00 - 22:00
Apeldoorn
hcc!3D workshop
Een evenement toevoegen 11 Wednesday, 11 December 2019
20:00 -
Amstelveen
3D workshop in Amstelveen
Een evenement toevoegen 12 Thursday, 12 December 2019 Een evenement toevoegen 13 Friday, 13 December 2019 Een evenement toevoegen 14 Saturday, 14 December 2019
Een evenement toevoegen 15 Sunday, 15 December 2019 Een evenement toevoegen 16 Monday, 16 December 2019
20:00 - 22:00
Amersfoort
hcc!3D werkgroep in Amersfoort
Een evenement toevoegen 17 Tuesday, 17 December 2019
19:00 - 22:00
Apeldoorn
hcc!3D workshop
20:00 - 22:00
Helmond
3D werkgroep in Helmond
Een evenement toevoegen 18 Wednesday, 18 December 2019 Een evenement toevoegen 19 Thursday, 19 December 2019
19:30 -
Delft
3D workshop in Delft
Een evenement toevoegen 20 Friday, 20 December 2019 Een evenement toevoegen 21 Saturday, 21 December 2019
13:00 -
Eindhoven
hcc!3D in Eindhoven
Een evenement toevoegen 22 Sunday, 22 December 2019 Een evenement toevoegen 23 Monday, 23 December 2019 Een evenement toevoegen 24 Tuesday, 24 December 2019 Een evenement toevoegen 25 Wednesday, 25 December 2019 Een evenement toevoegen 26 Thursday, 26 December 2019 Een evenement toevoegen 27 Friday, 27 December 2019 Een evenement toevoegen 28 Saturday, 28 December 2019
Een evenement toevoegen 29 Sunday, 29 December 2019 Een evenement toevoegen 30 Monday, 30 December 2019 Een evenement toevoegen 31 Tuesday, 31 December 2019 1 2 3 4